Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Wales

Galler Satılık Emlak

Galler'de satılık bir mülk arıyorsanız, Galler'deki fiyatların son yıllarda, İngiltere'deki fiyatlardan daha düşük bir oranda olsa da, Cardiff'in Kuzey Galler'deki en iyisi olduğu South Wales ile birlikte, sürekli olarak yükseldiğini bilmek zorundasınız.

Genel olarak, Galler'deki fiyatlar, İngiltere'nin güneydoğusuna ve Londra'nın çevresindeki bölgelere göre algılanan iyi bir değer sayesinde nispeten istikrarlıdır.

Galler'de ve Kuzey Galler'deki tüm konut piyasasında satılan mülkler, geleneksel olarak İngiltere'deki West Midlands'dan gelen alıcılar tarafından yönlendirilmiştir, ancak son zamanlarda acenteler, güneyden gelen İngiliz alıcıları ve aynı zamanda işini bitirdi ve hayatlarını değiştirmeye karar verdi.

İngiltere, Cardiff ve kıyı bölgelerinde olmasına rağmen, yabancı alıcılar çoğunlukla Hollandaca ve Almanca olmak üzere çoğunlukla Avrupalı ​​olmakla birlikte, Britanya'nın diğer bölgelerinde görülen zengin yabancı alıcıları genellikle çekmemektedir.

Geçtiğimiz 18 ay içinde, Kuzey Galler'de, Galler'de, özellikle Abersoch, Anglesey ve Beaumaris civarlarında ve aynı zamanda dağ ve okyanus manzaralı evlerde mülkler aramak isteyen mülklerle ilgilenen Amerikalı alıcıların sayısı artmıştır.

Galler de tatil yapmak isteyen ya da iş hayatını bitirdikten sonra Galler'de satılık bir mülk satın almak isteyen İngiliz alıcılarla popüler olmaya devam ediyor.

  •  
    Galler'e taşınmak: bilmeniz gereken tüm bilgiler!

    İngiltere'nin çok güçlü bir kimliğe sahip dört üyesinden biri olan Galler, modern bir Kelt ülkesi olarak kabul edilir. Sanayi devrimi yıllarında, bölgede çok zengin madenlerin bulunması, bu toprağı tipik olarak tarımsal alandan sanayi gücüne dönüştürdü. Bugün bu millet ağırlıklı olarak turizmde yaşı ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 13584

Satilik Villa, Wales, Carmarthenshire, Carmarthen, Carmarthen

6,465,655.00TRY
Satilik
Villa

300 m²
Lüks villa,
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB